VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU !

Prosinec 2011

Poděkování Ježíškům

31. prosince 2011 v 11:04
Vánoce jsou za námi a tak se sluší poděkovat všem "Ježíškům" za krásné dárky, které jsme našli pod stromkem.
Radost jsme měli ze všech, ale já osobně jsem nejvíc nadšená z CD a DVD "Filmového Fandy" ( pro ty, kdo neznají jde o původní muzikál Základní Umělecké Školy Jablonec n.Nisou, který je dílem mého bratrance Mirka Holubce a jeho kolegy z Krátkého a Úderného Divadla Martina Kadlece). Náš dík patří také Věrce za prostírání ve stylu japonského sašiko. Dokonalé. Děkujeme.
Zvláštní poděkování pak patří šikulce Daně - tedy Šklíbě - za panenku kluka pro našeho vnoučka Matěje ( jak se dá správně nazvat panenka, která je mužského pohlaví a slovo panák není to pravé ???? ) Dostal jméno Kuba a Matěj ho přijel velmi vřele - hned ho pusinkoval. No posuďte sami, kdo by odolal....

Ještě jednou děkujeme všem Ježíškům a přejeme Vám všem úspěšné vykročení do nového roku, hodně zdraví, štěstí, radosti a pohody ! Ať se Vám splní vše, co si přejete !
A pro ty, kdo nedostal naše vlastnoruční vánočně - novoroční přání připojujeme ještě alespoň jeho foto. ( první je klasické, druhé je varianta pro 4% - krásné svátky pro všechny.)


Antický prosinec

26. prosince 2011 v 20:20 Masky
Prosinec je vskutku hektickým měsícem. Zatím co většina "normálních" lidí nakupuje dárky, peče cukroví a chystá se na zdobení stromku a dušení se rybí kostí - my jsme si vše ještě zpestřili přípravami na další tématický večer. Mirek už nějakou dobu vyráběl zbroj řeckého hoplita, čímž si plnil svůj další sen a téma "Antický večer" jen urychlilo jeho snažení. Já jsem zvolila tu nejklasičtější ženskou postavu řeckých bájí - nikoli Mesalinu, ale Medůzu. Moc jsme se těšili, zvlášť Mirek byl zvědav jestli si někdo dá práci s vytvářením brnění jako on... A byl to večer plný překvapení !!!! Nejen, že jsme se sešly hned dvě Medůzy, ale na antický večer dorazil Říman v plné zbroji !!! Bylo to opravdu nádherné a my měli radost, že se našly šikovné ruce a dobré nápady.... Ostatně podívejte se sami do galerie.