VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU !

Poděkování Ježíškům

31. prosince 2011 v 11:04
Vánoce jsou za námi a tak se sluší poděkovat všem "Ježíškům" za krásné dárky, které jsme našli pod stromkem.
Radost jsme měli ze všech, ale já osobně jsem nejvíc nadšená z CD a DVD "Filmového Fandy" ( pro ty, kdo neznají jde o původní muzikál Základní Umělecké Školy Jablonec n.Nisou, který je dílem mého bratrance Mirka Holubce a jeho kolegy z Krátkého a Úderného Divadla Martina Kadlece). Náš dík patří také Věrce za prostírání ve stylu japonského sašiko. Dokonalé. Děkujeme.
Zvláštní poděkování pak patří šikulce Daně - tedy Šklíbě - za panenku kluka pro našeho vnoučka Matěje ( jak se dá správně nazvat panenka, která je mužského pohlaví a slovo panák není to pravé ???? ) Dostal jméno Kuba a Matěj ho přijel velmi vřele - hned ho pusinkoval. No posuďte sami, kdo by odolal....

Ještě jednou děkujeme všem Ježíškům a přejeme Vám všem úspěšné vykročení do nového roku, hodně zdraví, štěstí, radosti a pohody ! Ať se Vám splní vše, co si přejete !
A pro ty, kdo nedostal naše vlastnoruční vánočně - novoroční přání připojujeme ještě alespoň jeho foto. ( první je klasické, druhé je varianta pro 4% - krásné svátky pro všechny.)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama