VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU !

Letní

2. září 2012 v 14:44
Možná jste si už všimli, že se v galerii objevují nové "letní přírůstky". Pomalu sbíráme fotky z akcí, které jsme si během léta užili. Tady je malá nabídka :

I letos se na mě Ilonka obrátila s prosbou o vytvoření dortu pro kamarádku květinářku. Zadání bylo jednoduché - košík se slunečnicemi. Pletení košů sice není zrovna moje nejsilnější dovednost, ale nakonec jsem se "poprala" i s tím. Posuďte sami, jak se povedl... ( více fotek v galerii - složka Naše dorty ).Začátkem srpna jsme byli pozváni na oslavu narozenin kamaráda Alastaira. Byla to velmi příjemné a vydařené odpoledne, poznali jsme nové přátele a hlavně Alastairovi rodiče, kteří přijeli ze Skotska. Měli jsme tu čest pobýt s nimi i později a dokonce je uvítat i u nás doma. Nejspíš si musí myslet, že jsme úplní blázni, ale snad se jim u nás líbilo. Na památku si vybrali jednu naši loutku - Rytíře z Walesu, který s nimi odcestoval zpět na Shetlandské ostrovy. Máme z toho velkou radost, takhle daleko se ještě žádná z našich loutek nevydala.


A ještě jedna loutka, která přibyla v galerii, stojí za zmínku - skaut. Ano, jeden už v galerii je, ten s domovenkou TANVALD, který byl vyroben na výstavu "100 let Českého Skautingu pohledem sběratele Jaroslava Jetiho Průška". Ten už si ale svých pár dní slávy užil. Nový skaut, kterého jsem vyrobila na přání kamaráda Jetiho, poputuje do Kroměříže a bude dělat radost panu Krylovi ( bratrovi Karla Kryla ) A to nás také těší.


V Srpnu měla také narozeniny kamarádka Danka, která nás pozvala na "poslední rozloučení s mládím, jež ji definitivně opustilo..." ( to tvrdí ona, jak ji znám já, bude mladá pořád ) S pozváním jsme naložily po svém - podívejte se, jak jsme se loučily.... v galerii - složka Mejdany.


Zdá se vám to dnešní rozloučení moc pochmurné ? Nebojte se, příště vás čeká naše dovolená na konci světa, návštěva z Asie a možná i něco z letošní Terezínky... Ale to už prozrazuji příliš. Nechte se překvapit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama