VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU !

Co Ježíšek nadělil

31. prosince 2012 v 16:05 |  Výtvory
Konec roku se kvapem blíží, a tak je na místě poděkovat nejen všem Ježíškům, kteří nám nadělili pod vánoční stromek, ale hlavně Vám všem, kdo navštěvujete tenhle blog. Doufáme, že se Vám "u nás" líbí a občas se vracíte, zjistit co nového přibylo.
Slíbili jsme "odtajnit" dárky, které jsme vyráběli k vánocům pro své blízké.Nejvíc času nám zabralo vytvořit dvě loutková divadla s kulisami a sadou loutek pro naše rychle se rozrůstající (současná i budoucí ) vnoučata. Víc fotek najdete v galerii - výtvorech.
Já byla také zaneprázdněna malováním obrazu, který kamarádka Marika nadělila pod stromek svému choti. I když to nevypadá, jde o olejomalbu na plátně (50x70 cm).

Můj výtvor...


...originál je samozřejmě dokonalejší.

A protože čas byl neúprosný, využili jsme jako další dárečky keramiku zhotovenou na kroužku. ( k vidění v galerii v nové složce s názvem keramika).


... snídaňová souprava z hrnčířského kruhu.

Teď si konečně užíváme nicnedělání. Ale ne na dlouho, protože lednový tématický večer v Klondike bude už 19.1. Do té doby se mějte všichni krásně a nový rok ať je pro Vás pohodový, plný pozitivních změn, porozumění a lásky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama