VÍTEJTE NA NAŠEM BLOGU !

Leden 2013

Setkání národů

22. ledna 2013 v 18:02 Masky
Plni čerstvých dojmů se musíme podělit o nejnovější zážitky z Národnostního večera v klubu Klondike. Na tento úchvatný tématický večer dorazilo několik výprav z různých koutů světa. Potkali se tu Inuité z ledového Grónska ( vybaveni nezbytným sněhem, rybami a tažným psem ) s mužem z kmene Kombai (Stromoví lidé - Papua Nová Guinea - pouze s šípy a chráničem penisu ), lovci z Kanady s masaji z africké Tanzanie, arabský šejk s párem z Brazílie ( tanečnicí z Ria a slavným fotbalistou ), stejně jako Tasmánka s uhrančivým Mexičanem, dokonalý pár z Ruska s Řekyní, švédské sestry ( Ingrid + ??? ) s toreadorem ze Španělska a Číňankou... Netřeba se zmiňovat o samozřejmé účasti Indiánů, Afroameričanů a Američanů vůbec ( např. vždy společensky řádně upravený J.R.Ewing z Dallasu ).
Byl to další opravdu velmi povedený večer a bude se co do kvality nápaditých masek asi těžko překonávat. Podívejte se už teď do galerie - tématické večery.

Vánoční doznívání

13. ledna 2013 v 19:27 Japonsko
Ještě jednou se musíme ohlédnout za vánoční nadílkou pod naším stromkem. Ježíšek nám totiž nadělil několik dárků, které dotvořily japonskou část našeho bydlení. V některých případech jsme tomu trochu pomohli, ostatní stačilo jen vhodně umístit. Pokud vás zajímá, co se také dá udělat s obsahem krabice puzzlí, jak vypadá naše nová souprava na teplé saké a jídelní set na suši, pak navštivte v galerii Japonsko.


Obyčejné puzzle ? - Ani náhodou !